سوالات متداول

برای حمایت از شما در طول سفر تجاری خود، مفیدترین اطلاعات و سوالات متداول را به همراه پاسخ در یک صفحه جمع آوری کرده ایم.
همه معاملات با ریسک همراه است.
احتمال دارد که کل سرمایه‌تان را از دست بدهید.
می توانید 24 ساعت شبانه روز معامله کنید که از ساعت 00:00 دوشنبه شروع می شود و در ساعت 24:00 جمعه (به وقت سرور) بسته می شود. لطفاً توجه داشته باشید که زمان سرور GMT + 2 است (GMT + 3 در تابستان / تابستان اعمال می شود).
از طریق پلتفرم های معاملاتی سفارشی ما به بیش از 300 ابزار قابل معامله از 6 طبقه دارایی دسترسی خواهید داشت. حساب خود را باز کنید و CFD ها را در فارکس، قرارداد های آتی، فلزات، شاخص ها، کالاها و سهام با کمترین اسپرد معامله کنید.

نمودارها به صورت پیش فرض قیمت درخواستی را نشان می دهند. شما یک موقعیت خرید را با قیمت درخواستی باز می کنید و آن را با قیمت پیشنهادی می بندید. برای یافتن قیمت درخواستی باید اسپرد را به قیمت درخواستی اضافه کنید. بنابراین تفاوت قیمت ناشی از اسپرد است.

FXGiants忠诚俱乐部为您提供FXGiants 权益的无限访问和独家FXGiants忠诚度积分, 您可以在以后将其转换成现金. 开设账户. 并获得更多的奖励以促进您的交易 .

نمودارها به صورت پیش فرض قیمت Bid را نشان می دهند. یک موقعیت خرید با قیمت درخواستی باز می شود و با قیمت پیشنهادی بسته می شود. برای یافتن قیمت درخواستی باید اسپرد را روی قیمت Bid اضافه کنید. بنابراین تفاوت قیمت به دلیل اسپرد است.

سفارش شما زمانی استاپ اوت می‌شود که سطح مارجین (سرمایه/مارجین استفاده‌شده) حساب معاملاتی‌تان کمتر از 20% شود. این کار باعث فعال شدن استاپ اوت می‌شود و پوزیشن‌هایتان، به‌ترتیب از زیان‌ده‌ترین، شروع به بسته شدن می‌کند.
به عنوان بخشی از «قرارداد» با مشتری، به همه مشتریانمان «پوشش مانده منفی ارائه می‌دهیم»، البته مادامی که از آن سوءاستفاده نشود. هدف اصلی ما، محافظت از منافع مشتریان است، بنابراین، اطمینان حاصل می‌کنیم که مشتریان هرگز بیشتر از کل مبلغ واریزی‌شان را از دست ندهند.
اگر مارجین آزاد برای پوشش مارجین مورد نیاز برای باز کردن سفارشی خاص کافی نباشد، سفارش شرطی شما حذف می‌شود.
پاگر سفارش آنی ثبت کرده باشید و سرور ما قبلاً درخواستتان را دریافت کرده باشد، ممکن است همیشه امکان لغو آن وجود نداشته باشد. در این شرایط، پلتفرم شما نیز به شما هشدار می‌دهد: «با بستن این پنجره لزوماً سفارش لغو نمی‌شود»
لطفاً توجه داشته باشید که کمترین حجم معاملاتی که می‌توانید معامله کنید 0.01 لات است.

لطفاً توجه داشته باشید که ما برای بهره‌مند شدن مشتریان از امکان گرد کردن، از قیمت‌گذاری کسری پیپ استفاده می‌کنیم. به‌جای 4 رقم اعشار از 5 رقم استفاده می‌کنیم، بنابراین علامت ده پیپی که مشاهده می‌کنید 1.0 پیپ است.

پلتفرم ما از این کارکردها پشتیبانی می‌کند. لطفاً به خاطر داشته باشید که عملیات معاملاتی که از کارکردهای دیگر در پایانه معاملاتی‌تان استفاده می‌کنند، ازجمله «حد زبان متحرک» یا «مشاوران کارشناس»، کاملاً با مسئولیت شما اجرا می‌شوند چرا که کاملاً به پایانه معاملاتی شما بستگی دارند.
ما در FXGiants به تعامل شفاف با مشتریانمان اهمیت می‌دهیم. برای اطمینان از رضایت مشتریانمان، طرح‌های ریبِیت رقابتی به افراد معرف ارائه می‌دهیم و به همکارانمان بالاترین کمیسیون را پرداخت می‌کنیم و همچنین راه‌کار «نام تجاری خصوصی» سفارشی را در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم.
روند باز کردن حساب آسان و سریع است و کمتر از 1 دقیقه طول می‌کشد. از شما خواسته می‌شود که فقط اطلاعات اصلی‌تان (نام، نام خانوادگی، ایمیل و غیره) را ارائه دهید.
برای اینکه بتوانید پروفایلتان را به طور کامل به تأیید برسانید و از همه ویژگی‌های حساب معاملاتی ما بهره‌مند شوید، باید ابتدا در صفحه «تأیید» پروفایل، هویت و نشانی‌تان را تأیید کنید.
از طریق Hub وارد سیستم شوید و از منوی کشویی کنار «لوریج»، لوریج مورد نظرتان را انتخاب کنید.

باید یکی از پلتفرم‌های معاملاتی MT4 ما را بارگیری کنید یا ازطریق مرورگرتان شروع به معامله در MT4 Webtrader کنید. هر دو گزینه در Hub نیز در کنار «پلتفرم معاملاتی» در دسترس هستند.

حساب‌های واقعی اجرای فوری سفارش را دارند که مشمول استفاده از مظنه‌دهی مجدد می‌شود، اما حساب‌های STP/ECN امکان اجرای سفارش برحسب قیمت جاری بازار و بدون مظنه‌دهی مجدد را ارائه می‌دهند. علاوه‌براین، اسپرد آن‌ها نیز به دلیل یکسان نبودن ارائه‌دهندگان نقدشوندگی‌شان متفاوت است.

بله در حساب‌های Micro STP/ECN می‌توانید لات‌های کوچک را معامله کنید.

این پیوند را باز کنید؛ روی «گذرواژه را فراموش کرده‌اید؟» کلیک کنید و برای بازنشانی گذرواژه‌تان دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.
از طریق Hub وارد سیستم شوید و گزینه «باز کردن حساب جدید» را در کنار «داشبورد» انتخاب کنید. اگر قبلاً وارد سیستم شده‌اید، این پیوند را دنبال کنید و نوع حساب جدید، ارز مبنا و لوریج را انتخاب کنید.
از طریق Hub وارد سیستم شوید، روی چرخ‌دنده در گوشه بالای حسابی که به اشتباه وجه را در آن واریز کرده‌اید کلیک کنید و گزینه «انتقال داخلی» را انتخاب کنید.
  1. در وب‌سایت ما روی هر یک از دکمه‌های «باز کردن حساب» که می‌بینید کلیک کنید.
  2. فرم ثبت‌نام را تکمیل کنید (شامل پلتفرم معاملاتی، نوع حساب، واحد پول و لوریج موردتظرتان).
  3. روی دکمه «باز کردن حساب» بزنید تا به طور خودکار وارد پورتال شوید.

برای آشنایی بیشتر با «ثبت‌نام حساب زنده» و «پرتال مشتری»، لطفاً راهنمای کاربری را از اینجا بارگیری

  1. روی دکمه «باز کردن حساب» بزنید تا به طور خودکار وارد پورتال شوید.
  2. روی دکمه «باز کردن حساب» بزنید تا به طور خودکار وارد پورتال شوید.
  3. فرم را تکمیل کنید.
  4. توافقنامه‌ها را بررسی کنید و برای تأیید، کادر سلب مسئولیت را علامت بزنید.
  5. روی «حساب شریک» کلیک کنید تا به طور خودکار وارد پرتال شوید.

برای آشنایی بیشتر با «ثبت‌نام حساب شریک» و «پرتال شریک»، لطفاً راهنمای کاربری را از اینجا بارگیری

گذرواژه MT4 همان گذرواژه‌ای است که از آن برای ورود به حسابتان استفاده می‌کنید. اگر گذرواژه حسابتان را فراموش کرده‌اید، لطفاً این پیوند را باز کنید؛ روی «گذرواژه را فراموش کرده‌اید؟» کلیک کنید و برای بازنشانی گذرواژه‌تان دستورالعمل‌ها را دنبال کنید.
برای تغییر گذرواژه MT4، لطفاً وارد سیستم پلتفرم MT4 خودتان شوید، روی «ابزار» و سپس «گزینه‌ها» کلیک کنید، در کنار «برگه» گذرواژه روی «تغییر» کلیک کنید. لطفاً گذرواژه فعلی‌تان و گذرواژه‌ای جدید را وارد کنید، سپس روی OK (تأیید) کلیک کنید.

برای تغییر گذرواژه در Android، لطفًا روی برگه «تنظیمات» و سپس روی «حساب‌ها» کلیک کنید. در گوشه پایین صفحه لطفاً روی نماد «کلید» کلیک کنید. پنجره پاپ‌آپ برای تغییر گذرواژه باز می‌شود.

While you cannot download MT4 on your Mac, iPhone or iPad, you can access it online via MetaTrader 4 WebTrader. The web application can be launched on your desktop or mobile device and you can start trading forex from any web browser without the need to download any additional software.

مجوز پرداخت و واریز وجه 100٪ خودکار انجام می‌شود و پرتال Hub ما امکان واربز و برداشت را با استفاده از رابطی ساده و آسان فراهم می‌کند. لطفاً فهرست روش‌های واریز وجه به حساب در دسترس را مرور کنید.

بلافاصله پس از باز کردن حساب می‌توانید اولین واریزتان را انجام دهید. با این حال هر زمان بخواهید می‌توانید وارد Hub شوید و در منو «امور مالی» را انتخاب کنید. گزینه واریز وجه به همراه انواع مختلف روش‌های واریز در دسترس خواهد بود.

واحد پولی که با آن می‌توانید واریز را انجام دهید، به روش پرداختی که انتخاب می‌کنید بستگی دارد. دلار آمریکا، پوند انگلیس، یورو، و ین ژاپن واحدهای پولی اصلی هستند. واریزهایی که با واحدهای پولی دیگر انجام می‌شود، با نرخ جاری لحظه واریز به واحد پول مبنای حساب معاملاتی‌تان تبدیل می‌شود. هر زمان بخواهید می توانید انواع واحدهای پولی پشتیبانی‌شده را در صفحه واریز وجه ما ببینید.

اگر پوزیشن باز در پلتفرمتان داشته باشید می‌توانید وجه برداشت کنید. لطفاً توجه داشته باشید که مارجین آزاد باید از مبلغی که در دستورالعمل برداشت مشخص شده است به علاوه همه کارمزدهای پرداخت، بیشتر باشد. اگر موجودی کافی نداشته باشید نمی‌توانید درخواست برداشت کنید.
هیچ کارمزدی برای واریز کسر نمی‌کنیم. اما ممکن است بانک یا ارائه‌دهندگان پرداخت، کارمزدهای دیگری از شما کسر کنند.
مبلغ اضافی برداشت‌شده، بخشی از پاداش معاملاتی غیرقابل برداشت بود که دریافت کرده بودید. هر موقع برداشتی انجام می‌دهید، به همان نسبت از پاداش معاملاتی مربوط به مبلغی که واریز کرده بوده‌اید و برای آن درخواست برداشت کرده‌اید، حذف می‌شود.
پاداش معاملاتی صرفاً برای انجام معامله با شرکت ما در نظر گرفته شده است امکان برداشت آن وجود ندارد. در هر زمان، حتی پس از انقضای دوره طره ویژه، وقتی مشتری درخواست برداشت می‌کند، پاداش معاملاتی حذف می‌شود.
سودی را که کسب کرده‌اید فقط از طریق انتقال بانکی می‌توانید برداشت کنید. واریز اولیه‌تان را از طریق روش پرداختی که در ابتدا از آن استفاده کردید می‌توانید دریافت کنید و پس از آن همه وجوه اضافی (سود)، به حساب بانکی‌تان ارسال خواهد شد. برای انجام این کار باید از طریق Hub درخواست برداشت بانکی کنید.