Obchodní Platformy

S FXGiants si můžete zdarma stáhnout a používat špičkové platformy MetaTrader 4 a zajistit přímý přístup k nejnovějším obchodním funkcím.
A blue circle with number 4 inside other three circular shapes depicting trading on the metatrader 4 platform

MetaTrader

MetaTrader 4, známý také jako MT4, je online obchodní platforma široce používaná jak začínajícími, tak profesionálními obchodníky. S FXGiants MT4 můžete obchodovat jak měnové páry tak jiné CFD s okamžitým realizováním objednávky a vylepšeným provedením.

A blue shape divided into other three shapes inside a circle depicting trading with the personal multi-account manager

PMAM

FXGiants Personal Multi-Account Manager (PMAM) software umožňuje simultánně a efektivně spravovat více účtů MT4 při implementaci různých obchodních strategií; jde o důvěryhodné řešení pro ty, kteří obchodují s expert advisor (EA). Správa několika portfolií nebyla nikdy jednodušší pomocí FXGiants plně integrované platformě PMAM.

A blue circle with some smaller circles inside depicting the virtual private server hosting

VPS

FXGiants Virtual Private Server (VPS) zdarma využívá optické připojení, takže můžete efektivně provádět obchody bez zpoždění. Využijte mimořádnou rychlost 24/5, ideální pro vzdálené obchodování a používání expertních poradců (EA).

Šest důvodů proč obchodovat s FxGiants

Dbáme na to, abychom vám poskytli všechny potřebné nástroje a inovativní řešení, abyste mohli zvýšit svůj obchodní potenciál na trhu.

Díky svobodě obchodovat v 6 různých třídách aktiv můžete diverzifikovat své portfolio a řídit se jakoukoli strategií.

Našim cílem je, aby vaše zkušenosti s námi byly co nejhladší. Nabízíme vám téměř okamžité možnosti vkladu a výběru různými způsoby.

Snažíme se zajistit rychlé exekuce, vysokou rychlost a kvalitní obchodování. Díky plné automatizaci maximalizujeme účinnost a efektivitu.

MetaTrader 4 je standardem pro online obchodování. V kombinaci s výhodami, které nabízíme, jsou příležitosti, které vám budou představeny, bezkonkurenční.

Jsme vždy tu, abychom vám pomohli. Náš tým podpory zlepší vaše zkušenosti a pomůže vám s čímkoli, co budete potřebovat při obchodování online.

FXGiants nabízí konkurenční ceny a rychlou exekuci. Začněte

obchodovat se silným brokerem ještě dnes.

Nebo vyzkoušejte Demo účet A blue arrow pointing right depicting how you can be redirected to a link
Obchodování s sebou nese riziko.
Můžete ztratit veškerý investovaný kapitál.