FXGiants

V FXGiants usilujeme o to, abychom našim zákazníkům poskytovali nejlepší služby v oboru tím, že nabízíme bezkonkurenční obchodní podmínky a vynikající podporu během celého obchodního procesu. Vytvořili jsme průhlednější a přístupnější právní dokumentaci, která bude při registraci upřednostňována jako hlavní zájem klientů. Navíc můžete vždy kontaktovat náš globální tým, pokud budete potřebovat další informace.
A blue FXGiants logo depicting a financial broker service company

Proč my

V FXGiants jsme odhodláni poskytovat nejvyšší standard služeb a stát se jednotnou destinací pro online obchodování. Jsme hrdí na naše nejmodernější provedení objednávek, bezkonkurenční spready a na naše nepřetržité služby a podporu. Snažíme se, aby vaše obchodní cesta byla příjemným zážitkem.

A blue circle with the FAQ icon depicting the frequently asked questions and answers

FAQ

Do you have any questions regarding your trading experience with us? Go through the most frequently asked questions we gathered along with answers to support you at any time.

A blue circle with an envelope and a screen showing how you can contact the customer support

Kontaktujte nás

Spojte se s naším specializovaným týmem podpory, který je k dispozici pro zodpovězení vašich otázek 24/5. Vyplňte kontaktní formulář a náš mnohojazyčný tým vás kontaktuje co nejdříve.

A blue circle with a document inside depicting the legal documents

Právní dokumenty

Objevte naši právní dokumentaci a seznamte se se smluvními podmínkami, kterými se bude řídit váš vztah s námi při otevření účtu FXGiants.

Šest důvodů proč obchodovat s FxGiants

Dbáme na to, abychom vám poskytli všechny potřebné nástroje a inovativní řešení, abyste mohli zvýšit svůj obchodní potenciál na trhu.

Díky svobodě obchodovat v 6 různých třídách aktiv můžete diverzifikovat své portfolio a řídit se jakoukoli strategií.

Našim cílem je, aby vaše zkušenosti s námi byly co nejhladší. Nabízíme vám téměř okamžité možnosti vkladu a výběru různými způsoby.

Snažíme se zajistit rychlé exekuce, vysokou rychlost a kvalitní obchodování. Díky plné automatizaci maximalizujeme účinnost a efektivitu.

MetaTrader 4 je standardem pro online obchodování. V kombinaci s výhodami, které nabízíme, jsou příležitosti, které vám budou představeny, bezkonkurenční.

Jsme vždy tu, abychom vám pomohli. Náš tým podpory zlepší vaše zkušenosti a pomůže vám s čímkoli, co budete potřebovat při obchodování online.

FXGiants nabízí konkurenční ceny a rychlou exekuci. Začněte

obchodovat se silným brokerem ještě dnes.

Nebo vyzkoušejte Demo účet A blue arrow pointing right depicting how you can be redirected to a link
Obchodování s sebou nese riziko.
Můžete ztratit veškerý investovaný kapitál.